Mantis Sport Naujienos


Naujiena MANTIS krepšių asortimente – kuprinė

Mantis pristato naują produktą savo asortimente – kuprinę.

Ši kuprinė idealiai tinka visoms veiklos rūšims: korte ir laisvalaikiui

  • Du pagrindiniai skyriai su paminkštintu pagrindu nešiojamam kompiuteriui
  • Mažesnis užsegamas priekinis ir du šoniniai skyreliai
  • Paminkštinti pečių diržai ir rankena

Išmatavimai:
48cm x 30cm x 18cm

Kuprinę galima įsigyti čia:
http://jdsport.e-parduotuve.lt/product.php?id_product=197

Mantis pristato skvošo kamuoliukus

Mantis Sport toliau plečia savo produktų ratą su dar viena šios vasaros naujiena – Mantis Tour skvošo kamuoliukais.

Naujasis Mantis Tour skvošo kamuoliukas buvo sukurtas bendradarbiaujant su profesionaliais žaidėjais bei naudojant naujausią technologiją, todėl ilgaamžiškumo, patogumo žaisti ir atšokimo charakteristikos yra itin geros. Šiems kamuoliukams buvo pasirinkta aukščiausios kokybės guma, prieš tai atlikus įvairius kokybės testus.

Šešioliktoji pasaulio skvošo raketė – Mantis ambasadorius Steve Coppinger: „Kuriant šiuo kamuoliukus Mantis labai kruopščiai dirbo su manimi ir kitais profesionalais siekiant sukurti aukščiausios kokybės kamuoliuką“.

Martin Aldridge, Mantis įkūrėjas ir generalinis direktorius: „Mes esam laimingi galėdami pristatyti dar vieną aukštos kokybės produktą mūsų besiplečiančiame skvošo asortimente. Mantis Tour kamuoliukai buvo išbandyti daugelio profesionalių žaidėjų ir esame patenkinti jų vertinimais“.

Mantis Tour squash balls

 

Mantis skvošo raketės yra oficialios Allam British Opensquash turnyro raketės.

Jau veikia nauja kortų rezervavimo sistema Smash

smash_booking

Jau veikia nauja mūsų draugų Smash teniso kortų rezervavimo sistemos beta versija. Jau šiandien galite greitai ir lengvai užsirezervuoti teniso aikštelę Vilniuje ir NEMOKAMAI gauti kamuoliukus! Siūlome išbandyti: www.lovetennis.lt

Nauji kamuoliukai

Šią vasarą pasirodė nauji Mantis kamuoliukai: All Court, Team Presureless, Stage One Mini Green.

All Court yra ITF patvirtinti slėginiai kamuoliukai pritaikyti visiems paviršiams. Jie jau yra išbandyti Mantis profesionalų iš viso pasaulio. Šie aukščiausios kokybė medžiaga aptraukti kamuoliukai pardavinėjami dėžutėse po keturis vienetus.

MANTIS All court

Mantis Team yra idealūs kamuoliukai treniravimui, nes jie yra beslėgiai. Šie kamuoliukai yra padengti aukštos kokybės audiniu, todėl yra ilgalaikiai.

TSB105_balls

Mantis Stage One Mini Green yra dar vieni ITF patvirtinti kamuoliukai, skirti besimokantiems suaugusiems, taip pat vaikams. Jie yra geltonos spalvos (su žaliu tašku atpažinimui), slėgis juose yra sumažintas, tai žaidėjams suteikia daugiau laiko grįžti į poziciją ir smūgiuoti. Šie kamuoliai gali būti naudojami oficialiuose renginiuose kuriuose žaidžia jaunesni nei dešimt metų vaikai.

Martin Aldridge, Mantis įkūrėjas ir vadovas teigia, jog „Susilaukėme didžiulio pasisekimo rinkoje su dabartiniais kamuoliukais ir manom, jog nauji produktai puikiai papildo esamą asortimentą. Nuosekliai dirbdami su profesionalia komanda iš viso pasaulio mes sukūrėme šiuos aukštos kokybės kamuoliukus už prieinamą kainą, tai puikiai atitinka Mantis idėją“.

Mantis Sport produkcijos pristatymas klube „Pub Latino“

Pristatymas Pub Latino

Klube „Pub Latino“ vyko renginys „Amber Adventure. Spring 2013”. Jame buvo pristatyta ir Mantis Sport produkcija. Fotoreportažus iš renginio galite rasti šiuose puslapiuose:

http://www.15min.lt/zmones/galerija/pramogu-pasaulio-atstovai-tapo-sportines-aprangos-modeliais-40073

http://pramogos.delfi.lt/zmones/sportines-aprangos-pristatyme-netruko-ir-pikantisku-vaizdu.d?id=61405703

Jau veikia lietuviška Mantis Sport svetainė

MA BLK LOGO

Sveiki atvykę į lietuvišką Mantis Sport svetainę. Joje rasite visą informaciją apie Mantis produktus, svarbiausias naujienas, renginius bei specialius pasiūlymus. Jeigu turite teigiamų ar neigiamų pastebėjimų dėl naujos svetainės kviečiame jomis pasidalinti el. paštu: info@mantis-sport.lt

Smagaus naršymo!